Altın Işık Dönüşüm ŞifasıHER PAZAR SİZLERE DÖNÜŞÜMÜN IŞIĞINI YOLLUYORUZ!

HER PAZAR GECESİ saat 22.00-22.15 arasında sizlere “ALTIN IŞIK ŞİFASI” adlı son derece güçlü bir şifa enerjisi yolluyoruz. Beki İkala Erikli ile birlikte, Altın Işıkla Dönüşüm Şifası Seminerimizi alan ışık işçileriyle sizlere ilettiğimiz bu şifa enerjisi hem fiziksel şifaya, hem de yaşamınızda büyük değişime vesile olabilecek güçtedir.
 
Çalışma sırasında özellikle avuçlarınızda ve ayaklarınızda fiziksel olarak hissedebileceğiniz enerji akımı veya elektriklenme hissi, akan gözyaşlarınız ve esnemek bir şeylerin şifalandığının belirtileridir.

Bir şey hissetmeseniz de şifa size akacaktır.
 
KATILMAK İÇİN:

"Allah'ım benim ve bütünün en yüksek hayrına olacak şekilde hayatımda, ilişkilerimde, işimde, bedenimde şifaya ihtiyacı olan her alanıma şifanın akmasına niyet ediyor; kendimi ve tüm varlığımı senin şifanı almaya açıyorum." diyerek şifaya niyet edebilirsiniz.

Bir iskemle ya da koltukta sakin bir şekilde el ve ayaklarınız çapraz olmayacak şekilde, ayaklarınız yere yalın ayak değecek şekilde, avuçlarınız açık oturursanız bu mucizevi şifayı daha rahat alabilirsiniz. Aşağı yukarı 15 dakika kadar sürecek bu şifanın yardımıyla dönüşme zamanı gelen her şeyin hepinizde, hepimizde ışığa dönüşmesi niyetiyle...

BIR BAŞKASI İÇİN şu şekilde şifaya niyet edebilirsiniz:

"Allah'ım senin iznin olduğu oranda ..... (Kişi ya da kişileri belirtin)..... adlı kişinin yaşamına da bu şifanın akmasına niyet ediyorum. Teşekkür ederim."

Sizlere yolladığımız altın ışık dönüşüm ve şifa enerjisini aldıktan sonra 7 dakika kadar sessizce uzanmanızı tavsiye ediyoruz.
 
Işık olsun, şifa olsun !
 
FİZİKSEL ŞİFA İÇİN... 
AYRICA ŞİFA LİSTEMİZE DE ADINIZI YAZDIRABİLİR, SİZ DE SEVDİKLERİNİZE VEYA
HİÇ TANIMADIĞINIZ BİRİNE ŞİFA OLABİLİRSİNİZ!

Daha fazla bilgi için tıklayın.