Meleklerle Hayalinizin Aşkını Yaşamak Semineri

HAYATIMIZIN AŞKINI ÇEKMEK ve GERÇEK AŞKI YAŞAMAK…

"Hep aynı tarz ilişkiler yaşıyorum, gerçek aşkı bulamayacak mıyım?"

"Tam evlenecekken bir şey oluyor..."

"Hep terk edildim..."

"Her seferinde ben bıraktım..."

"Eşimle aramda nedense hep bir 'şey' var... Mantığı da yok ama ilişkimiz hep böyleydi." (kıskançlık, öfke, hafif bir kızgınlık…)

diyorsanız…

Birisiyle ya da aşk ile ilgili hep aynı şeyi hissediyor, aynı şeyleri deneyimliyorsanız o konuda geçmişten gelen ve şifalandırmanız gereken konular vardır.

Yüksek ihtimalle bu konuda öğrenmemiz gereken ‘yaşam derslerimiz’ de vardır.

İster eşinizle olun, ister hayalinizin aşkını arıyor olun, pekçoğumuzun aşk ile ilgili dönüştürmemiz gereken konuları var.

En yakın olduğumuz insan, bize en kolay aynalık edecek kişidir. Doğal olarak biz de en fazla eşimizle veya aşk ilişkilerimizde zorlayıcı deneyimler yaşıyoruz; çünkü dönüştürmemiz gereken yönlerimizi en iyi gösterecek kişi kalbimizi açtığımız kişi… Bu nedenle aşk ilişkilerimizde zorlanabiliyoruz, bize ‘tuhaf’ gelen şeyler yaşayabiliyoruz, uyumsuzluklar deneyimleyebiliyoruz.

Karşımızdaki insanı değiştirmeye çalışmak yerine çözümü kendimizde aramak en sağlıklısı. Aynaya bakan kişi – yani BİZ – değişince, aynadaki görüntü de değişiyor. İlişkimizin hissiyatı değişiyor ve bazen de ilişki tamamen dönüşüyor.

Geçmişten gelen konularımızı şifalandırdığımızda artık benzer sorunları yaşamamıza gerek kalmıyor. Hayatımıza farklı insanları, ya da o ilişkide farklı deneyimleri çekmeye başlıyoruz.

Yaşam derslerimizi anlayıp onları öğrendiğimizdeyse hayat, evren ya da Allah, artık bize benzer dersler sunmuyor. Hayatın bize benzer tecrübeleri sunmasına gerek kalmıyor çünkü biz artık o dersi öğrenmiş oluyoruz!
 

Bu çalışmada:

 

 

 

Katılımcılardan:

“Beki Hanım seminerinizden sonra benim hayatım değişti. Eşimden boşanmayı düşünüyordum, çünkü onunla hiçbir şey paylaşamıyordum. Bir kahve bile içemiyorduk birlikte. Fakat o günden sonra ilişkimiz tamamen değişti. Artık onunla çok iyiyiz… Meğer ben ona saldırgan davranıyormuşum ve bunun hiç farkında değilmişim. Şükürler olsun.”

Sevda F., İstanbul
MELEKLERLE HAYATIMIZIN AŞKINI ÇEKME SEMİNERİ - 1 saat
 
Bu 1 saatlik seminerin amacı aşk ve ilişkilerle ilgili engellerimizi fark etmek ve onları nasıl kaldırabileceğimizi öğrenmek, kendimizi aşka, sevgiye, uyumlu ilişkilere açmak.
 
Bu seminer aşk ve ilişkilerle ilgili ŞİFA İÇERMEZ.
 
Bu seminerden aşk ve ilişkilerle ilgili güçlü bir farkındalık kazanacak, 
 
Aşk ve ilişkilerle ilgili tıkanıklıklarınızı nasıl çözeceğinizi anlayacak ve
 
Meleklerle çalışarak aşkı, sevgiyi, uyumu yaşamımıza nasıl daha fazla alabileceğinizi bilerek çıkacaksınız.
 
Özetle bu seminerde meleklerle, başmeleklerle çalışarak:

- Aşkın ve huzur dolu ilişkilerin önündeki kendi engellerimizi tanımak 
- Bu engelleri nasıl dönüştüreceğimizi anlamak 
- Düşüncelerimizle, sözlerimizle aşkı, uyumlu ilişkileri yaratmayı öğrenmeyi çalışacağız.