Mor Işık Ağı

MOR IŞIK AĞI İLE SİZE AİT OLMAYAN ENERJİLERDEN ARINMA

Enerji alanınınızda size ait olmayan enerjilerden arınmak için rahat bir şekilde oturun veya uzanın. Başmelek Mikail’I ve onun ışık ordularını ve Başmelek Azrail'i ve siz ait olmayan enerjilerin ışıkta olan sevdiklerini yardıma çağırın.

Arkasından Başmelek Mikail'in bedeninizi ve auranızı (vücudunuzu çevreleyen enerji alanınızı) mor ışık ağı ile kaplamasını rica edin. Mümkünse bunu vizyonlayın.

Daha sonra Başmelek Mikail'den, Başmelek Mikail'in ışık ordularından ve Başmelek Azrail'den, enerjinizde ışıktan olmayan herşeyin bu ışık ağı ile temizlenmesi ve ışığa gitmesi için yardım isteyin.

Derin nefesler alıp verin. Gittiğini hissedene kadar bu şekilde derin nefesler alıp vermeye devam edin.

Bu çalışmayı rahatladığınız hissedene kadar günlerce yapmanız gerekebilir. Sonuç, verdiğiniz zamana değecektir.

Şifa olsun!

Not: Eğer mor ağ çalışmasından sonra herhangi bir fiziksel rahatsızlık hissederseniz, kendinizi vakumlamanız* ve bir-iki avuç deniz tuzu koyduğunuz küvette bir süre saçlarınızı da tamamen suya sokacak şekilde girmeniz sizi rahatlatacaktır. Eğer küvetiniz yoksa, içine deniz tuzu koyduğunuz bir kaptaki suyla tüm vücudunuzu duşta arındırabilirsiniz.

* Vakumlama çalışmasını ana sayfamızdan ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

NOT: Mor Işık Ağı çalışması, günlük negatif etkilerde arınmak için tavsiye ettiğimiz vakumlama çalışmasından tamamen FARKLIDIR. Vakumlama çalışmasını ana sayfadan yükleyebileceğiniz mp3’te ve Meleklerle Yaşamak kitabının 87. sayfasında bulabilirsiniz.